Ana Sayfa Referanslar İletişimUygulamalarımız
Vitrin
 
MERCEK OPTİK-KIZILAY  
 

 
VİLLA UYGULAMALARIMIZDAN ÖRNEKLER  
 

 
GAP OTEL MALABADİ RESTORAN  
 

 
MERTÇE EMLAK OFİS  
 

 
Değişim Erkek Kuaförü  
 

 
PAMUK CAFE BİSTRO PROJELER  
 

 
Askeri Toplantı Salonu  
 

 
ÇIRAĞAN CAFE  
 

 
ERGÜN OPTİK-CEBECİ  
 

 
KULTEX SHOWROOM- MERTER  
 

 
Safari Yatak Odası  
 

 
PAMUK CAFE BİSTRO UYGULAMA  
 

 
 

ARŞIN MİMARLIK TASARIM DEKORASYON Sitesine Hoşgeldiniz..!

ARŞIN MİMARLIK

FİRMAMIZ BUGÜNE DEĞİN BİRÇOK FARKLI ALANDA TASARIM VE UYGULAMA HİZMETİ VERMİŞTİR. REFERANSLARIMIZ ARASINDA, OTEL, CAFE, RESTORAN, MAĞAZA, KONUT, ECZANE, KUAFÖR, KREŞ VE OFİSLER YER ALMAKTADIR. WEB SİTEMİZDE YER ALAN GÖRSELLERİN ÇOĞU UYGULANMIŞ PROJELER BİR KISMI İSE PROJE AŞAMASINDA SUNULMUŞ TASARIMLARIMIZDIR. 

EKİBİMİZ

ARŞIN MİMARLIK MÜŞTERİLERİNİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA PROJELERİNDE BEYİN AĞI OLUŞTURDUĞU MİMARLAR, MÜHENDİSLER, GRAFİK TASARIMCILAR, ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMCILARI, WEB TASARIMCILARI, MARANGOZLAR VE FARKLI KATEGORİLERDEN UZMAN USTALARDAN OLUŞAN GENİŞ BİR EKİBİN KOORDİNASYONUNU SAĞLAR. 

FİRMAMIZ KAĞIT ÜZERİNDE YA DA EKRANDA ÇİZİLENİN GERÇEĞE DÖNÜŞMESİNDE HER BİLEŞENİN İŞİNİN EHLİNCE VE UYUMLA YAPILMASININ, EKİP BAŞARISININ SOMUT ÖRNEKLERİNİ HAYATA GEÇİRİR.

GÜNCEL İÇ VE DIŞ MİMARİ TASARIM TRENDLERİNİ TAKİP EDEN FİRMAMIZI RAKİPLERİNDEN AYIRAN FARK, HER BÜTÇEYE HİTAP EDEBİLMEMİZ VE MÜŞTERİ ZEVK VE İHTİYAÇLARINDAN YOLA ÇIKARAK FARKLI TARZLARDA UYGULAMALAR GERÇEKLEŞTİREBİLMEMİZDİR. 

MEKANLARINIZDA TASARIM VE UYGULAMA İÇİN BİZİ TERCİH EDERSENİZ, ÖNCE SİZİ TANIYORUZ, İHTİYAÇLARINIZI, ZEVKLERİNİZİ VE KİŞİSEL YA DA KURUMSAL KİMLİĞİNİZİ DOĞRU ALGILIYORUZ (YA DA BİZ DEKORASYONLA BAĞDAŞAN KURUMSAL KİMLİK ÖNERİYORUZ) VE SONRASINDA ALTERNATİFLİ ESKİZ ÇİZİMLERİYLE ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ SUNUYORUZ. ÜZERİNDE HEM FİKİR OLUNAN ÖNERİ ÜZERİNDEN ÜÇ BOYUTLU GERÇEKÇİ PROJELERLE  SİZE HAYALLERİNİZİ ÇARPICI TASARIMLARLA HARMANLAYIP KAĞIT ÜZERİNDE YAŞATIYORUZ. ALTERNATİF MALZEMELERLE EKONOMİK, OPTİMUM VE LÜKS OLARAK UYGULAMA FİYAT  TEKLİFLERİMİZİ  SUNARAK, ANLAŞILAN DETAYLAR DOĞRULTUSUNDA HIZLI BİR ŞEKİLDE İMALATA BAŞLAYIP, SİZLERİ YENİ MEKANLARINIZA KAVUŞTURUYORUZ. 

CAFE, RESTORAN, MAĞAZA VE OTEL İÇ VE DIŞ CEPHE MİMARİ UYGULAMA İHTİYAÇLARINIZ İÇİN YENİ İŞLETMELERDE LOGODAN, BROŞÜRE, MENÜYE, MÜŞTERİ KİTLESİ ARAŞTIRMASINA, MEKAN TERCİHİ VE YATIRIM FİZİBİLİTESİNE VARAN ÇAPLI ARAŞTIRMALAR VE TASARIMLARLA MEKANI BİR BÜTÜN OLARAK ELE ALIYOR, HER İNCE DETAYIN TASARIMINI VE GERÇEKLEŞMESİNİ SAĞLIYORUZ.

SİZLERE DE HİZMET SUNMAK DİLEĞİYLE, MUTLU GÜNLER DİLERİZ... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

2010 © Arşın Mimarlık - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
314934 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre