Ana Sayfa Referanslar İletişimUygulamalarımız
Vitrin
 
PAMUK CAFE BİSTRO PROJELER  
 

 
GAP OTEL MALABADİ RESTORAN  
 

 
Askeri Toplantı Salonu  
 

 
Safari Yatak Odası  
 

 
KULTEX SHOWROOM- MERTER  
 

 
ÇIRAĞAN CAFE  
 

 
MERCEK OPTİK-KIZILAY  
 

 
ERGÜN OPTİK-CEBECİ  
 

 
MERTÇE EMLAK OFİS  
 

 
Değişim Erkek Kuaförü  
 

 
PAMUK CAFE BİSTRO UYGULAMA  
 

 
VİLLA UYGULAMALARIMIZDAN ÖRNEKLER  
 

 
 

ARŞIN MİMARLIK TASARIM DEKORASYON Sitesine Hoşgeldiniz..!
ARŞIN MİMARLIK Y. MİMAR EBRU BİLASA TARAFINDAN KURULMUŞ OLUP SEKTÖREL DENEYİMİ 30 YILA DAYANAN BİR AİLE FİRMASIDIR. 

EBRU BİLASA

İZMİR ALSANCAK'TA DOĞDU. BORNOVA ANADOLU VE İZMİR FEN LİSESİ ARDINDAN DERECE İLE ODTÜ MİMARLIK FAKÜLTESİNE GİRDİ. İKİNCİLİKLE MEZUN OLDUĞU LİSANS EĞİTİMİNİN ARDINDAN 1998 YILINDA ODTÜ'DE GELENEKSEL MİMARİNİN MODERN YORUMLANIŞ TARZLARINA DAİR UZAKDOĞU MİMARİSİNİ İNCELEYEN MASTER TEZİ İLE YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİNİ DERECEYLE TAMAMLADI. 1997 YILINDAN BU YANA İÇ MİMARİ VE MİMARİ TASARIM UYGULAMA ALANLARINDA SERBEST OLARAK ÇALIŞMAKTADIR.

ARŞIN MİMARLIK

FİRMAMIZ BUGÜNE DEĞİN BİRÇOK FARKLI ALANDA TASARIM VE UYGULAMA HİZMETİ VERMİŞTİR. REFERANSLARIMIZ ARASINDA, OTEL, CAFE, RESTORAN, MAĞAZA, KONUT, ECZANE, KUAFÖR, KREŞ VE OFİSLER YER ALMAKTADIR. WEB SİTEMİZDE YER ALAN GÖRSELLERİN ÇOĞU UYGULANMIŞ PROJELER BİR KISMI İSE PROJE AŞAMASINDA SUNULMUŞ TASARIMLARIMIZDIR. 

EKİBİMİZ

ARŞIN MİMARLIK MÜŞTERİLERİNİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA PROJELERİNDE BEYİN AĞI OLUŞTURDUĞU MİMARLAR, MÜHENDİSLER, GRAFİK TASARIMCILAR, ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMCILARI, WEB TASARIMCILARI, MARANGOZLAR VE FARKLI KATEGORİLERDEN UZMAN USTALARDAN OLUŞAN GENİŞ BİR EKİBİN KOORDİNASYONUNU SAĞLAR. 
FİRMAMIZ KAĞIT ÜZERİNDE YA DA EKRANDA ÇİZİLENİN GERÇEĞE DÖNÜŞMESİNDE HER BİLEŞENİN İŞİNİN EHLİNCE VE UYUMLA YAPILMASININ, EKİP BAŞARISININ SOMUT ÖRNEKLERİNİ HAYATA GEÇİRİR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

2010 © Arşın Mimarlık - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
311502 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre